SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

22 Mart 2023 - 10:05

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2019 - 9:36

286 views

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Amasya İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel ve beraberindeki heyet, 13 – 19 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Vali Dr. Osman Varol’u ziyaret etti.
Vali Varol, istihdamını en fazla artıran kentler arasında olan Amasya’daki ‘İstihdam Seferberliği Yeni Teşvik Paketi’ ile müdürlüğün yaptığı çalışmalar ve hafta dolayısıyla düzenlenecek faaliyetler hakkında bilgiler aldı.
SGK İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişime paralel olarak halkımıza en seri ve en kolay biçimde ulaşma noktasında büyük mesafeler alındığını belirtti.
Misafirlerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Vali Varol, sosyal güvenlik alanında son yıllarda birçok gelişmenin yaşandığını dile getirdi. Vatandaşlarımızın tedavi, emeklilik gibi sosyal hakları konusunda önemli görevler üstlenen Sosyal Güvenlik Kurumu’nun son yıllarda gösterdiği gelişim ve yapılanmayla önemli çalışmalara imza attığına değinen Vali Varol, SGK kurumunun başarılı çalışmalarının devamını dileyerek Sosyal Güvenlik Haftalarını kutladı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.