AMASYA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN EN ANLAMLI KAMPANYA - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

15 Haziran 2024 - 13:25

AMASYA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN EN ANLAMLI KAMPANYA

AMASYA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN EN ANLAMLI KAMPANYA
Son Güncelleme :

12 Temmuz 2019 - 15:20

572 views

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin Sokak hayvanları için başlattığı kampanyaya Amasya’da belirlenen bazı bölgelere borularla yapılan mama ve su kapları bırakıldı.
Ülkü Ocakları Sokak hayvanları için harekete geçti. Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin Türkiye genelinde başlattığı sosyal sorumluluk projesine Amasya’dan destek geldi.
‘Bir Kap Can’ sloganıyla kent merkezinde belirlenen bölgelere sokak hayvanları için mama ve su kapları bırakıldı. Ülkü Ocakları örnek projesi ile vatandaşların takdirini topladı.
Projeyi il genelinde uygulamak için çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Recep Dip, “Genel merkezimiz sokak hayvanlarını düşünerek harekete geçti. Türkiye geneline yayılan bu sosyal sorumluluk projesine biz de destek verdik. Amasya’nın tüm ilçelerinde su borularından yapılan yapımı basit ama sokak hayvanları açısından önemi çok büyük olan kapların montajını yapıyoruz. Montajlarını yaptığımız kaplarımızı da o mahallede yaşayan vatandaşlara emanet ediyoruz. Sağ olsunlar birçok vatandaşımız duyarlı bu konuda. Mama ve su takviyesi yapıyorlar. Ülkü Ocakları olarak sokak hayvanlarımızın destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.