TÜRK KIZILAY’INDAN MNG KARGO’YA ÖDÜL - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

8 Şubat 2023 - 10:12

TÜRK KIZILAY’INDAN MNG KARGO’YA ÖDÜL

TÜRK KIZILAY’INDAN MNG KARGO’YA ÖDÜL
Son Güncelleme :

24 Haziran 2019 - 14:00

244 views

Türk Kızılay’ının 150. yılı özelinde hayata geçirmiş olduğu “Kolide Ne Var” kampanyasının resmi kargo destekçisi olan MNG Kargo, 17 bin öğrenciye mutluluk taşıdı. MNG Kargo, kampanyaya verdiği bu destekten ötürü Türk Kızılay’ı tarafından altın madalya ile ödüllendirildi.

Türk Kızılay’ının 150. yılı özelinde hayata geçirmiş olduğu Kolide Ne Var kampanyasının resmi kargo destekçisi olan MNG Kargo, 2018- 2019 yılı eğitim – öğretim döneminde yaklaşık 600’den fazla okula ve 17 bin öğrenciye 10 binden fazla km yaparak mutluluk kolisi ulaştırdı. “Kolide sevgi var, kardeşlik var, paylaşmak var, umut var, gelecek var, güzel yarınlar var” sloganıyla başlatılan kampanya için hazırlanan kolilerde öğrenciler için mont, bot, kazak, pantolon, diş fırçası, diş macunu, anne ve babalar için de birer parça hediye giysi yer alıyor.

Kampanyanın kargo destekçisi olarak 11 Haziran ‘da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen madalya töreninde Türk Kızılay’ı tarafından MNG Kargo’ya altın madalya verildi. Madalyayı şirketi adına Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sancak aldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.