“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM” - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

24 Temmuz 2024 - 02:23

“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM”

“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM”
Son Güncelleme :

12 Nisan 2019 - 14:37

432 views

174 yıllık bilgi ve deneyimiyle büyük başarılara imza atan Polis Teşkilatımız, vatandaşlarımızın çekinmeden, korkmadan başvurabileceği bir güven ve huzur kapısıdır.
Türk Polis Teşkilatı, ülkede iç huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir.
Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren Emniyet güçlerimiz, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koyarak, anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir vazife anlayışıyla, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, huzur ve refah içinde yaşaması için gece gündüz fedakârca görevlerini ifa etmektedirler.
Kahraman Türk Polisi, devletinin ve milletinin değerlerine yürekten bağlı kalarak, devletinin ve milletinin bekası için hiç tereddüt etmeden canını feda etmekten çekinmemiştir. Devletimiz, aziz milletimiz, istiklalimiz ve demokrasimiz için mücadele vermiştir.
Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah´tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz için iftihar kaynağı olan
Türk Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum.
Mehmet SARI
Amasya Belediye Başkanı

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.