TSO İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMINDA BULUNDU - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

15 Haziran 2024 - 00:38

TSO İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMINDA BULUNDU

TSO İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMINDA BULUNDU
Son Güncelleme :

20 Kasım 2019 - 11:56

150 views

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) her yıl eğitim döneminde olduğu gibi 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle ihtiyaç sahibi öğrencilerine giyecek yardımında bulundu.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 625 adet mont ve 625 çift ayakkabı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne eğitim gören öğrencilere ulaştırılması için teslim edildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımında bulunduklarını belirten Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, “Bu yardımları geleneksel hale getirdik. Yardımın eksiksiz ve zamanında yapılması için çaba gösterdik. Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için titiz davrandık. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kanalıyla 625 öğrencimize kaban ve ayakkabı yardımında bulunduk. İş dünyası olarak eğitime ve eğitim gören öğrencilerimize büyük önem ve değer veriyoruz. Çünkü ülkemizin geleceği eğitimden geçiyor. Daha güçlü yarınlar için bu yöndeki çabamız devam edecek” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.