TRAVEL TURKEY FUARINDA GÖRKEMLİ AMASYA TANITIMIAmasya Gazetesi

19 Nisan 2024 - 22:06

TRAVEL TURKEY FUARINDA GÖRKEMLİ AMASYA TANITIMI

TRAVEL TURKEY FUARINDA GÖRKEMLİ AMASYA TANITIMI
Son Güncelleme :

29 Kasım 2019 - 11:28

127 views

Ülkemizin ve dünyanın çeşitli turizm destinasyonlarının buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Fuarında ilimizin görkemli bir şekilde temsil edilmesine yönelik hazırlıklar tamamlandı.
Ülkemizin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 05 – 07 Aralık 2019 tarihlerinde kapılarını 13. kez dünya turizmine açıyor.
İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlayacak.
Turizm sektörünün her yıl heyecanla beklediği Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında 13’üncü kez kapılarını ülke ve dünya turizmine açmaya ve sektörün yolunu aydınlatmaya devam edecek.
Fuarda özel olarak hazırlanan standımızda ilimizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle zenginliklerinin tanıtımı gerçekleşecek.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.