REKTÖR ELMACI GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİAmasya Gazetesi

20 Haziran 2024 - 04:46

REKTÖR ELMACI GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

REKTÖR ELMACI GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Son Güncelleme :

22 Ocak 2020 - 10:52

177 views

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Amasya ve ilçelerinde çalışan basın emekçileriyle kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.
Toplantıya, Rektör Süleyman Elmacı’nın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halil Apaydın, Prof. Dr. Önder Duman, Prof. Dr. Recep Kürkçü, Sabuncuoğlu Şerefeddin SHMYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Kara, Genel Sekreter Hasan Özyurt, Genel Sekreter Yardımcısı Çetin Alpaslan ve Amasya ile ilçelerde çalışan basın emekçileri katıldı. Toplantıda üniversite çalışmaları ile ilgili bilgi verilerek fikir alışverişinde bulunuldu.
Tüm gazetecilerin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Rektör Elmacı; ulusal basına nazaran, yerel basında çalışmanın daha zor olduğuna dikkat çekti. Basın emekçilerinin mesleğe dair özlük haklarının, çalışma şartlarının her geçen gün daha da iyiye gitmesini temenni ederek, Amasya Üniversitesinin tanınırlığı noktasında verdikleri desteklerden dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.
Toplantı Prof. Dr. Süleyman Elmacı’nın gazetecilerin sorularını yanıtlamasının ardından günün anısına hatıra fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.