KIZILAY’DAN BARIŞ PINAR HAREKATINA DESTEK - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

6 Şubat 2023 - 21:50

KIZILAY’DAN BARIŞ PINAR HAREKATINA DESTEK

KIZILAY’DAN BARIŞ PINAR HAREKATINA DESTEK
Son Güncelleme :

16 Ekim 2019 - 16:41

95 views

Amasya Kızılay İl Başkanı Mahmut Albayrak ve 100 kadar Genç Kızılay üyesi “Barış Pınarı Harekatına” destek vermek için İl Jandarma komutanlığındaki askerleri ziyaret etti, lokum dağıttı hep beraber dua etti.
İl Jandarma Komutanının ziyaret eden Kızılay İl Başkanı Albayrak, “bize zaten bilgileri geliyor sürekli, kamp alanındaki hazırlıklarla hummalı bir çalışması var Kızılay’ın. Yıllardır da Türk Kızılay’ın askeriye’ye verdiği destekler zaten ortada.
Her zaman bundan sonra da devam edecektir. Hem askerimize hem ailelerine bu minvalde desteğimiz sürecektir Allahın izniyle. Bizde Amasya’da ne yapabiliriz dedik, bir önce komutanımızı ve askerlerimiz ziyaret edelim dedik.” Dedi.
Daha sonra İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde 100 kişi kadar Genç Kızılay üyesi askerlerle bir araya gelerek, lokum ikram etti. Genç Kızılay üyesinin okuduğu “bizimleydi” şiiri hep bir ağızdan tekrar edildi.
Duayı ise Amasya Üniversitesinde okuyan Senegalli Hafız Genç Kızılay üyesi Ahmed Dame Gueye yaptı. Yapılan duaya hep bir ağızdan amin diyerek Barış Pınarı harekatına destek oldular.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.