Amasya Gazetesi - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

17 Nisan 2024 - 00:09

‘HALK GÜNÜ TOPLANTILARI’NIN 2019 YILI KASIM AYI OTURUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

‘HALK GÜNÜ TOPLANTILARI’NIN 2019 YILI KASIM AYI OTURUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Son Güncelleme :

05 Kasım 2019 - 12:04

163 views

Devlet ile vatandaşın buluşma noktası olan ‘Halk Günü Toplantıları’nın 2019 yılı Kasım ayı oturumu Vali Yardımcısı Turgay İlhan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda Vali Yardımcısı Turgay İlhan’ın yanı sıra ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlarımız yer aldı.
Vatandaşlarımız Vali Yardımcısı İlhan’a sorunlarını anlatarak çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler. Vatandaşların tek tek talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Vali Yardımcısı İlhan, ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılıp kendilerinin bilgilendirileceğini dile getirdi.
Halk günü toplantılarına katılmak için:
Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 03 Aralık 2019 Salı günü saat 10.00’da Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığında Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız Valiliğimiz Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (CİMER) başvuru yapabilecekleri gibi, toplantı günü ve saatinde de katılım sağlayabileceklerdir.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.