![ENGELLİLERE YÖNELİK UMRE ÖDÜLLÜ YARIŞMA DÜZENLENDİ](https://amasyagazetesi.com/wp-content/uploads/2019/11/UMRE..jpg)
Amasya İl Müftülüğü tarafından Kur’an kurslarında eğitim gören Görme ve İşitme engelli öğrencilere yönelik umre ödüllü Kur’an-ı Kerim ve Dini Bilgiler yarışması yapıldı.
Amasya İl Müftülüğü tarafından Kur’an kurslarında eğitim gören Görme ve İşitme engelli öğrencilere yönelik umre ödüllü Kur’an-ı Kerim ve Dini Bilgiler yarışması yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığının Projesi olan Engellilere yönelik umre ödüllü yarışmaya Amasya Müftülüğünden 2 engelli yarışmacı katıldı.
Müftü Yardımcısı Emine Uysal?ın komisyon başkanı olarak görev aldığı yarışmada Vesile Temizişler 1. olarak seçildi. Umre ödüllü yarışmaya katılanlara Amasya Müftülüğü tarafından ayrıca para ödülü de verildi.