Yeşil Bayrak Ödülünü 2. Kez Aldılar Amasya Üniversitesi Dr.Hikmet Develi Anaokulu 2. kez Yeşil Bayrak ödülünü almaya hak kazandı. - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

3 Aralık 2023 - 00:17

Yeşil Bayrak Ödülünü 2. Kez Aldılar Amasya Üniversitesi Dr.Hikmet Develi Anaokulu 2. kez Yeşil Bayrak ödülünü almaya hak kazandı.

Yeşil Bayrak Ödülünü 2. Kez Aldılar Amasya Üniversitesi Dr.Hikmet Develi Anaokulu 2. kez Yeşil Bayrak ödülünü almaya hak kazandı.
Son Güncelleme :

20 Ekim 2023 - 11:39

199 views

Çevre eğitimi konusunda yol gösterici olan Eko-Okullar Programı kapsamında yaptıkları çalışmalarla ve verdikleri çevre eğitimiyle üstün başarı sağlamış okullara;  uluslararası düzeyde tanınan ve saygınlığı olan, çevreye duyarlı okulu simgeleyen Yeşil Bayrak ödülü verilmektedir. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, 2. kez Yeşil Bayrak ödülünü almaya hak kazanan Amasya Üniversitesi Dr.Hikmet Develi Anaokulunda düzenlenen programa katıldı. Programda okul idarecileri, öğretmenler hazır bulundu. Programda anaokulu öğrencileri ile yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen; öğrencilerle çevre bilinci, geri dönüşüm, tüketim alışkanlıkları ile ilgili sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen öğrencilerin okul bahçesindeki faaliyetlerine ve oyunlarına eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, çöp, atık ve geri dönüşüm, su ve tüketim alışkanlıkları temalarını öğrencilerle beraber özveri ile çalışarak Yeşil Bayrak ödülünü 2. kez almaya hak kazanan Amasya Üniversitesi Dr. Hikmet Develi Anaokulu idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.