Mehmet Sarı MHP'li belediyelerin kamp programına katıldıAmasya Gazetesi

17 Nisan 2024 - 00:29

Mehmet Sarı MHP’li belediyelerin kamp programına katıldı

Mehmet Sarı MHP’li belediyelerin kamp programına katıldı
Son Güncelleme :

26 Mart 2022 - 16:56

518 views

SARI, MHP’Lİ BELEDİYELERİN BİR ARAYA GELDİĞİ KAMP PROGRAMINA KATILDI

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlık yaptığı Belediye Başkanları kampına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği ve Antalya’da gerçekleştirilen Belediye Başkanları kamp programına Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’da katıldı. Belediyelerin bugüne kadarki performansları ve hedefleri değerlendirildi. Kampta Cumhur İttifakı vurgusu da yapıldı. 2023 seçimlerinin hazırlıkları ele alındı. Teşkilat çalışmaları masaya yatırıldı. Kampa MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli başkanlık etti. Belediye başkanları üç yıllık faaliyet raporlarını Bahçeliye sundu. Kampta, MHP’li belediyelerin bugüne kadarki performansları masaya yatırıldı. 2024’teki yerel seçimler öncesi hedefler konuşuldu.

‘CUMHUR İTTİFAKI’ VURGUSU YAPILDI

Kampta “Cumhur İtttifakı” vurgusu da öne çıktı. MHP Lideri Bahçeli, belediye başkanlarından 2023 seçimleri hazırlıkları kapsamında sahada olmalarını istedi. Belediye başkanlarının Antalya kampında MHP’nin bu yıl yapacağı siyasi çalışmalar da konuşuldu. MHP’de yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bazı genel başkan yardımcıları ise birer sunum gerçekleştirdiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.