![Yeşil gece yeşil aşk](https://amasyagazetesi.com/wp-content/uploads/2022/03/276120407_528286001988166_7114438546152339569_n.jpg)
Suluova belediye başkanı Fatih Üçok Orman Bölge Müdürlüğünün daveti üzerine orman bölge müdürlüğünün düzenlediği Yeşil gece yeşil aşk programına katıldı Üçok; Orman bölge müdürlüğümüzün davetine icabet ettik. Dünya Ormancılık Haftası münasebeti ile düzenledikleri” Yeşil Gece – Yeşil Aşk ” programındayız. Ağaca, ormana, yeşile ve tabiata olan sevgimizin ve duyarlılığımızın artmasına vesile olması temennisiyle programda emeği geçenleri tebrik ediyorum.’’ Diyerek cümlesini sonlandırdı.