![Yesevi Yardım Hareketi’nden ince düşünce](https://amasyagazetesi.com/wp-content/uploads/2022/03/SULUOVAYESEVI-1-e1647415733491.jpg)
Suluova Yesevi Yardım Hareketi Başkanı Dursun Atay konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; Suluova Şehit Alper Kalem Ortaokulunda LGS hazırlık sınıflarında okuyan öğrencilere 4 kitaptan oluşan 44 set kitap hediye ettiklerini ifade etti.
Başkan Atay, Yesevi Yardım Hareketinin okullarda okuyan öğrencilere yönelik yardımların eğitim yardımı olduğunu belirterek “ Yesevi Yardım Hareketimiz İnsani yardımlar, Eğitim, Sağlık ve Arama Kurtarma gibi ana başlıklardan oluşmaktadır. Yardımlarımız İlimiz ve ilçelerimizde devam edecektir. Katkı sunan herkese teşekkür ederim” dedi.