YENİ YIL HAZIRLIKLARI BAŞLADI - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

17 Temmuz 2024 - 12:50

YENİ YIL HAZIRLIKLARI BAŞLADI

YENİ YIL HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Son Güncelleme :

26 Aralık 2022 - 16:39

303 views
Yeni yılın yaklaşmasıyla Amasya’da ki mağazalarda da yeni yıl hazırlıkları başladı.
Amasya’da kolye, toka, bileklik, küpe, yüzük, gibi birçok takı hizmetinin yanında özel tasarım kıyafetler de sunan Acun Livam takı mağazası yeni yıl için hazırlanmaya başladı. Vitrinlerini şimdiden süsleyen Acun Livam mağaza sahibi Keziban Özcan yeni yıl şıklığı hakkında bilgiler verdi.
Acun Livam’ın sahibi Keziban Özcan “Yeni yıla Acun Livam olarak mağazamızda hazırlandık. Mağazamızda yeni yıl kıyafetleri, aksesuarları, yeni yıl hediyeleri mevcut. Son yıllarda bayanlar yeni yıla daha hevesle hazırlanmaya başladı. Eğlence sektöründe kadınlar artık kıyafet, takı konusunda daha hassasiyet göstermeye başladı. Bundan sonra da erkekler artık daha çok hassasiyet göstererek kadınlar için takı alışverişi yapmaya daha çok başladı. Yılbaşı hediyesi olarak daha çok takı tercih ediliyor.
Mağazamızda tasarımı bize ait olan özel kıyafetler de yer almakta. Biz müşterimize alacağı kıyafete uygun takı seçiminde de yardımcı oluyoruz. Mağazamızda ki kıyafetlerimize uygun takılarımız da mevcut. İnsanlar artık korona dönemindeki evde kalma pozisyonundan kaynaklı artık iyice sıkılmış durumdalar. Geçen sene kısıtlamalar sebebiyle kutlanamayan yılbaşından sonra 2023 yılbaşını insanlar iple çeker oldu. İnsanlar pandemi sonrası yeni eğlence ortamı arayarak, kendilerine daha çok bakar oldu, kadınlar artık kendilerine daha çok özen göstermeye başladı. Bir bayan olarak hem kendi adıma çok memnunum hem de sektör adına memnunum. Biz mağaza olarak bu yılbaşında renk olarak moru tercih ettik. Yılbaşı konseptlerimizde mor rengi kullandık. Yılbaşı denilince akla kırmızı renk gelir ama mora doğru yaptığımız yumuşak geçişimiz de çok güzel oldu. Yılbaşı gecesi takı olarak kar tanesi figürlü takılar yılbaşı gecesinin baş tacı olacak. Yeni bir yılın geldiğini hissettirecek, kar beyazını yansıtacak, kar tanesi figürlü küpe, kolye veya bilekliklerle zarifliğinizi ve şıklığınızı yansıtabilirsiniz.” Dedi.

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Exit mobile version