‘SERÇOBAN MESİRE ALANI HALK TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR’ - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

4 Haziran 2023 - 13:55

‘SERÇOBAN MESİRE ALANI HALK TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR’

‘SERÇOBAN MESİRE ALANI HALK TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR’
Son Güncelleme :

02 Kasım 2020 - 13:17

162 views

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Geçen ay açılışı gerçekleştirilen Serçoban Evliyası mesire alanını ziyaret ederek, hemşehrileri ile sohbet etti.
Geçen ay görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirilen “Yedi Alemde Bir Çoban, Gönüllerin Sultanı Serçoban” mesire alanını ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hemşehrileri ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Amasyalılar yeni yüzü ile bölgenin örnek gösterilecek alanı olduğunu ifade ederek, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Sarı ve ekibine teşekkür ettiler.
‘AMASYA’NIN YAŞAM STANDARTLARINI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ’
Bölgenin örnek gösterilecek alanlarından birisini Amasya’ya kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları söyledi; “Amasya’mıza yeni kazandırdığımız Serçoban Evliyası alanını ziyaret edip, vatandaşlarımız ile sohbet ettim. Muhtemel eksikleri yerinde tespit edip, olası ihtiyaçların giderilmesi için notlar aldım. Ayrıca seçim sürecinde vermiş olduğumuz büyük projelerimizi şehrimize kazandırarak, Amasya’mızın yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmak için gece gündüz çalışacağız. Her şey Amasya için, Her şey Amasyalılar için” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.