PROJELERİN FİNANSMANLARI İÇİN TOPLANTI... - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

25 Mayıs 2024 - 07:41

PROJELERİN FİNANSMANLARI İÇİN TOPLANTI…

PROJELERİN FİNANSMANLARI İÇİN TOPLANTI…
Son Güncelleme :

08 Eylül 2020 - 13:43

359 views

Projelerin finansmanı için toplantı yapıldı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İller Bankası Genel Müdürlüğü Pay Dağıtım Şube Müdürü İlhan Aras ve katılımcılar ile İhale aşamasına gelen projelerin finansmanı için bir toplantı gerçekleştirdi.

İller Bankası Genel Müdürlüğü Pay Dağıtım Şube Müdürü İlhan Aras ve beraberindeki katılımcılar ile projelerin finansmanı için bir toplantı gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Toplantıda, projelerin ihaleye hazır olanlarından başlanıp tasnif edilerek, hangi kaynaklardan finanse edilebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunulduğunu söyledi.

Bütün amaçlarının Amasya belediyesini n ödemeler dengesini sarsmadan planlayarak, projeleri hayata geçirmek olduğunu belirten Başkan Sarı; “Şehrimizin vizyonunun değişmesinde önemli rol oynayacak ve yakın zamanda ihaleye çıkarılacak projelerimizin Amasya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER HABERLER

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan vekâletle kurban organizasyonuna, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da destek olan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, kurban vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Şubesi’ne bağışladı. Kurban bağışında bulunan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen vekâletle kurban organizasyonu hakkında bilgilendirmede bulundu. İl Müftüsü açıklamalarında şunları belirtti: “ Keseceği kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak, bu ibadetin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak için “Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde” vekâlet yoluyla kurban kesim organizasyonu düzenlenmektedir. İbadet şuuru ile büyükbaş ve küçükbaş olarak kestiğimiz kurbanlarınızı ilimizde, ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında, yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gelin, kurban ibadetimizi ifa ederken mahzun ve mağdur gönüllere bayram coşkusu yaşatalım.” Türkiye Diyanet Vakfı bu yıl vekalet yoluyla kurban kesim bedelleri, yurt içi 11,750 lira, yurt dışı ise 4,750 lira olarak belirlenmiştir. Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla verilen kurbanlar bayramın ilk 3 günü içerisinde kesilerek SMS/E-posta yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
Exit mobile version