OSMAN VAROL, ÜRETİM TESİSİNDE İNCELEMEDE BULUNDUAmasya Gazetesi

25 Mayıs 2024 - 07:52

OSMAN VAROL, ÜRETİM TESİSİNDE İNCELEMEDE BULUNDU

OSMAN VAROL, ÜRETİM TESİSİNDE İNCELEMEDE BULUNDU
Son Güncelleme :

07 Şubat 2020 - 11:55

303 views

Zeki Kuloğlu Süt ve Süt Mamülleri firmasını ziyaret eden Vali Dr. Osman Varol, üretim tesisinde incelemede bulundu.

17 bin metrekarelik arsa üzerinde 2 bin metrekarelik kapalı alana sahip tesisteki üretim ve çevre illere yönelik sürdürülen pazarlama faaliyetlerine ilişkin firma sahibi Zeki Kuloğlu’ndan bilgiler alan Vali Varol, ilimiz ekonomisine ve istihdamına katkılarından dolayı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Zeki Kuloğlu, kardeşi Mürsel Kuloğlu ve beraberindeki firma yetkilileri, ziyareti dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür etti.

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER HABERLER

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan vekâletle kurban organizasyonuna, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da destek olan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, kurban vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Şubesi’ne bağışladı. Kurban bağışında bulunan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen vekâletle kurban organizasyonu hakkında bilgilendirmede bulundu. İl Müftüsü açıklamalarında şunları belirtti: “ Keseceği kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak, bu ibadetin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak için “Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde” vekâlet yoluyla kurban kesim organizasyonu düzenlenmektedir. İbadet şuuru ile büyükbaş ve küçükbaş olarak kestiğimiz kurbanlarınızı ilimizde, ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında, yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gelin, kurban ibadetimizi ifa ederken mahzun ve mağdur gönüllere bayram coşkusu yaşatalım.” Türkiye Diyanet Vakfı bu yıl vekalet yoluyla kurban kesim bedelleri, yurt içi 11,750 lira, yurt dışı ise 4,750 lira olarak belirlenmiştir. Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla verilen kurbanlar bayramın ilk 3 günü içerisinde kesilerek SMS/E-posta yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
Exit mobile version