Amasya Gazetesi - Amasya Gazetesi Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

29 Ocak 2023 - 23:04

ÖĞRENCİLERLE TELEKONFERANSLA BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

ÖĞRENCİLERLE TELEKONFERANSLA BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Son Güncelleme :

16 Mayıs 2020 - 14:12

171 views

İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Abdurrahman Kamil İlk-Orta Okulu öğrencileriyle telekonferans sistemi üzerinden bir araya geldi.
İl Müdürümüz öğrencilerimizin, pandeminin eğitim öğretimi nasıl etkilediği, İl Müdürlüğümüzün pandemi öncesi ve pandemi süresince gerçekleştirdiği faaliyetler, uzaktan eğitim faaliyetleri öğrencilere ne gibi tavsiyeleri olduğuna dair sorularına içtenlikle cevap verdi.
İl Müdürü Kösterelioğlu: “halay, horon, kolbastı, erik dalı, kafkas, roman havası her ne isterseniz birlikte oynayacağız.”
Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk’un “Okullar açılınca bir liseye gidip pencerede gençler ile birlikte ıslık çalacağı” nı hatırlatan öğrencilerimiz Amasya İl Millî Eğitim Müdürü olarak ne yapacağı sorulduğunda ise “Siz organize edin, halay, horon, kolbastı, erik dalı, kafkas, roman havası her ne isterseniz birlikte oynayacağız.” dedi. Eğlenceli ve sohbet havasında geçen söyleşiye Abdurrahman Kamil İlk-Ortaokulu müdürü Alparslan Kanar ve Türkçe Öğretmeni Gül Aktaş da katıldılar.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.