ESER, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

21 Nisan 2024 - 11:42

ESER, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

ESER, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
Son Güncelleme :

01 Aralık 2022 - 15:33

327 views

gerçekleştirdik. Amasya İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen 3’üncü olağan genel kurulda mevcut Başkan Hakan Eser güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Merkez İlçe Başkanı Eser konuyla ilgili olarak;”3’ncü olağan kongremizi gerçekleştirdiğimiz Pazar günü yapılan İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığı seçiminde partililerimiz ve delegelerimizin güvenine nail olarak oy çoğunluğuyla tekrar merkez İlçe başkanı olarak görevime devam etmenin sevincini yaşıyorum.

Türk Devletleri teşkilat yapısının en önemli unsuru olan demokrasi bilinciyle; adil, şeffaf ve güvenilir çalışma yapımızı birleştirdiğimiz kongrelerimiz; önümüzdeki süreçte yapılacak olan genel seçimlere giderken bizleri ve teşkilatlarımızı oldukça motive ettiğini görmekteyiz. Bizleri bu süreçte 2 adayla birlikte girdiğimiz seçim süreci boyunca yalnız bırakmayan ve özellikle birlik beraberlik içerisinde dostça yapılan ve yapılmasına vesile olan tüm ekiplere ve ekip arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim.

Başkanlık yarışı kazananın tek, partimizin kazananının çok olduğu bir seçim

Bundan sonraki, hedef ve gayemiz tek, soracağımız amacın ortak olduğu önümüzdeki genel seçimlerde Amasya da ve ülkemizde partimizi 1. Parti yapacağımız o kutlu güne tüm ilçe ve il teşkilatlarımızla hazırız.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.