Belediyeden Hacılar Meydanı’na su tahsilat veznesi - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

16 Haziran 2024 - 12:00

Belediyeden Hacılar Meydanı’na su tahsilat veznesi

Belediyeden Hacılar Meydanı’na su tahsilat veznesi
Son Güncelleme :

01 Eylül 2020 - 9:55

277 views

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın talimatları ile mahalle sakinlerinin istediği su tahsilat veznesi hizmet vermeye başladı.

Amasya Belediyesi, Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinin isteklerine cevap vermek adına, mahalle halkının faydalanabileceği, Su Tahsilat Veznesini hizmete açtı.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın direktifleri ‘Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu’ düşüncesiyle hizmetlere devem edeceklerini söyleyen Ruhsat ve Denetim Müdürü Keriman Kutsal; “Üretken belediyecilik ve adil hizmet anlayışı ile hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, Hacılar Meyanı mahallemizde açılan su tahsilat büromuza ilaveten, her bölgemize ulaşabilecek mobil tahsilat veznemizi de halkımızın hizmetine sunduk. Mobil veznemizin ayağınıza kadar gelmesi için artık bir telefonunuz yeterli olacaktır. Amasya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinden Hatice Sezer ise Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “İsteğimiz geri çevrilmedi, artık belediyemize çok kolay ulaşıp, sorunlarımızı çözüme kavuşturuyoruz. Belediyeye başkanımıza ulaşmak çok kolay, Allah razı olsun hepsinden” dedi

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.