BAŞKAN SARI;”MİNİKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRLERİ ALIYORUZ” - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

5 Şubat 2023 - 18:12

BAŞKAN SARI;”MİNİKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRLERİ ALIYORUZ”

BAŞKAN SARI;”MİNİKLERİMİZİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRLERİ ALIYORUZ”
Son Güncelleme :

08 Ekim 2020 - 9:32

117 views
İl genelinde dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Amasya Belediyesi şimdi de Belediye Çocuk Yuvasını dezenfekte edip çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Miniklerimizin sağlığı için her türlü tedbirleri belediye olarak aldıkları belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla sınıflarda ve lavabolarda ekiplerimiz tarafından dezenfekte çalışmaları yapıldı’dedi.
Bu konuda oldukça hassas davrandıklarını kaydeden Başkan Sarı;”Tüm dünyayı tehdit eden virüs belasına karşı şehrimizin her yerini dezenfekte edip çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Evlatlarımızın sağlığı bizim için çok önemli. Onlar bizim geleceğimizin teminatı. Belediyemize ait çocuk yuvamızı dezenfekte ederek yavrularımıza temiz ve güvenli bir ortam sunuyoruz.
Çocuklarımızın vaktinin büyük bölümünü geçirdiği dersliklerin yanı sıra oyun alanlarına köşe bucak dezenfektan uygulandı. Öğretmen ve idarecilerin kullandığı odaların yanı sıra yuvamızın bahçesinde bulunan çocuk oyun grupları temizlenerek yavrularımızın kullanımına hazır hale getirildi.
Yavrularımızın sağlığı
emin ellerde. Bizde belediye olarak yavrularımızın sağlığı ve eğitimi için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam
edeceğiz’dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.