Amasya Üniversitesi Öğrencilere Sınav Desteği: Çay, Simit ve Çorba İkramı - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

18 Haziran 2024 - 00:15

Amasya Üniversitesi Öğrencilere Sınav Desteği: Çay, Simit ve Çorba İkramı

Amasya Üniversitesi Öğrencilere Sınav Desteği: Çay, Simit ve Çorba İkramı
Son Güncelleme :

18 Ocak 2024 - 16:24

104 views

Amasya Üniversitesi, final sınavlarına hazırlanan öğrencilere moral kaynağı oluyor! Kütüphanede çalışanlara çay, simit ve çorba ikramıyla öğrencilerin soğuk günlerdeki motivasyonunu artırıyor. Sınav haftası boyunca ücretsiz sunulan bu hizmet, öğrencilerin memnuniyetini kazanıyor.

Soğuk günlerde kütüphanede çalışan öğrencilere destek amacıyla Amasya Üniversitesi, final sınavlarına hazırlananlara çay, simit ve çorba ikramında bulunuyor.

Motivasyon Desteği Kütüphanede: Çay, Simit ve Peynir İkramı

Üniversite, kütüphanede geç saatlere kadar ders çalışan öğrencilere motivasyon desteği sağlamak adına çay, simit ve çorba ikramına başladı. Kütüphanenin sıcak ortamında çalışanlara yapılan bu jest, öğrencileri soğuk günlerde daha motive bir şekilde final sınavlarına hazırlanmalarını amaçlıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, yemekhaneye gelen öğrencilere çay, simit ve peynirin ücretsiz olarak sunulduğu belirtildi.

Öğrenciler Memnuniyetini Dile Getiriyor

Sınıf öğretmenliği 4. sınıf öğrencisi Aybüke Kurt, final sınavlarına hazırlandığı kütüphanenin ortamını çok sevdiklerini ifade etti. Evde çalışmanın zor olduğunu belirten Kurt, kütüphanenin sunduğu kitap, bilgisayar ve internet desteğiyle daha verimli bir çalışma ortamına sahip olduklarını söyledi. Öğrencilerin sınav haftası boyunca ücretsiz olarak sunulan çay, simit, peynir ve çorbalarla memnun olduklarını ifade eden Kurt, rektör Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi’ye teşekkürlerini iletti.

Öğrencilerden Rektöre Teşekkür: İlahi Düeti Çağrısı

İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi Murat Civanöz, rektörün öğrencilerin halinden anlayan bir yönetici olduğunu belirterek, arkadaşlarıyla birlikte sıcak ortamda çay, simit ve peynir ikramından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Öğrenciler, rektöre teşekkürlerini ileterek, sınav hazırlıkları sürecinde kendilerine moral kaynağı olduğunu vurguladı.

Kütüphane Dostları: Sokak Kedileri de Unutulmadı

Amasya Üniversitesi Hüseyin Hüsameddin Yasar Kütüphanesi, öğrencilerin yanı sıra sokak hayvanlarına da kapılarını açık tutuyor. Soğuk günlerde kütüphanede çalışan öğrencilerle aynı koltuğu paylaşan sokak kedileri, üniversitenin sıcak atmosferinden faydalanıyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.