NİSAN AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI DÜZENLENDİ - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

29 Şubat 2024 - 02:34

NİSAN AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

NİSAN AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Son Güncelleme :

03 Nisan 2019 - 10:37

170 views

Devletle vatandaşın buluştuğu halk günlerinin 2019 yılı Nisan ayı oturumu Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlendi. Toplantıda Vali Yardımcısı Turgay İlhan’ın yanı sıra ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlar yer aldı.
Vatandaşlar Vali Yardımcısı Turgay İlhan’a sorunlarını anlatarak, çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler. Toplantıya katılan vatandaşların tek tek talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyen İlhan, vatandaşların talep ve şikâyetlerine yönelik olarak ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılacağı ve vatandaşları bilgilendirileceğini dile getirdi.
Amasya Valiliği’nden yapılan açıklamada; “Halk günü toplantılarına katılmak için: Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 7 Mayıs 2019 Salı Günü saat 10.00’da Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığında Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız Valiliğimiz Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (CİMER) başvuru yapabilecekleri gibi, toplantı günü ve saatinde de katılım sağlayabileceklerdir” denildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.