Amasya - Bakan Soylu, Kırıkkale'deki Denetlemeleri Takip Etti - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

30 Mart 2023 - 09:06

Amasya – Bakan Soylu, Kırıkkale’deki Denetlemeleri Takip Etti

Amasya – Bakan Soylu, Kırıkkale’deki Denetlemeleri Takip Etti
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 8:34

187 views

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı trafik tedbirlerini yerinde denetlemek amacıyla Amasya’nın Merzifon ilçesindeki Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ne geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluKurban Bayramı trafik tedbirlerini yerinde denetlemek amacıyla Amasya‘nın Merzifon ilçesindeki Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ne geldi.

Bakan Soylu, Merzifon ilçesinde denetimleri yerinde denetleyerek, Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük projesi kapsamında Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önündeki yol uygulamasına katıldı. Ekipler tarafından kontrol amacıyla durdurulan bir yolcu otobüsüne binen Bakan Soylu, sürücü ve yolcularla sonbet etti. Yolculara Amasya elması ikram eden Bakan Soylu, bazı yolcularla fotoğraf çekindi. Durdurulan otomobildeki sürücü ve yolcularla da sohbet eden Bakan Soylu, İçişleri Bakanlığı olarak başlattıkları proje ile farkındalık oluşturacaklarını söyledi. Bakan Soylu, araçlardaki çocuklara da kırmızı düdük, şapka, tişört ve broşür vererek bilgilendirdi. Soylu, Merzifon’daki denetlemenin ardından karayolu ile Çorum‘un Osmancıkilçesindeki Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ne gitmek üzere hareket etti.

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.