AK Parti Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi'ni Ziyaret Etti - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

22 Nisan 2024 - 07:14

AK Parti Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

28 Şubat 2024 - 15:29

77 views

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Çilez’in ziyaretine, AK Parti Merzifon Belediye Başkan adayı Fatih Sütcü de eşlik etti. Ziyarette, hastanenin yeni Başhekimliği görevine atanan Uzman Dr. Ayşegül Köroğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Çilez: “Hastanemiz, Bölge Halkına Kaliteli Hizmet Sunuyor”

Ziyaret sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Çilez, bölge halkının ihtiyaçlarına cevap veren bir sağlık kurumu olan hastanenin sürekli olarak kendini geliştirdiğini ve hasta memnuniyetini artırmak için çaba sarf ettiğini belirtti. Sağlık alanında yapılan yatırımlara değinen Çilez, Merzifon’un sürekli büyüyen bir şehir olduğunu ve bu nedenle hastanenin kapasitesini artırmak için çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Çilez, “Hastanemizdeki hekim kadrosunun artmasıyla birlikte artık daha geniş bir alanda hizmet verme imkanına sahibiz. Nüfusun artmasıyla birlikte hastanemize ek bina kazandırma konusunda planlarımız var. Amasya Bölge Hastanesi’nin temeli de yakın bir zamanda atılacak. Bu yatırımların ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Çilez, ziyaretin ardından hastanede incelemelerde bulunarak, hastalar ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. Bu samimi ziyaret, bölge halkının sağlık alanındaki beklentilerine cevap verme adına yapılan çalışmaların bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Exit mobile version