AK PARTİ AMASYA İL BAŞKANI MEHMET AKİF KESMEKAYAAmasya Gazetesi

25 Mayıs 2024 - 09:14

AK PARTİ AMASYA İL BAŞKANI MEHMET AKİF KESMEKAYA

AK PARTİ AMASYA İL BAŞKANI MEHMET AKİF KESMEKAYA
Son Güncelleme :

17 Ocak 2020 - 9:56

281 views

Ak Parti Amasya Millet Vekilleri Mustafa Levent KARAHOCAGİL Hasan ÇİLEZ Ak Parti İlçe Başkanı Galip UZUN Önceki dönem Amasya İl eski Başkanı Mehmet ÜNEK Ak Parti İl Genel Meclis
Başkanı Zeki ERASLAN Ak Parti Gençlik
Kolları Başkanı Selçuk TOPÇU Ak Parti yönetim kurulu Üyesi Tarık SEZEN Millet vekili Danısmanı Yavuz Selim DÜNDAR
Genel Başkan yardımcısı Mehmet ÖZHASAKİ’yi Makamında ziyaret ettiler
ÖZHASEKİ Şehirlerimiz’in gelişimi için el ele
verip ortak akıl doğrultusunda çalışmalarımızı
sürdüreceğiz Ak Parti döneminde bütün şehirlerimizi yaşanabilir bir kent haline getirdik ve getirmeye devam ediyoruz dedi .

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER HABERLER

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan vekâletle kurban organizasyonuna, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da destek olan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, kurban vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı Amasya Şubesi’ne bağışladı. Kurban bağışında bulunan İl Müftüsü Durmuş Ayvaz Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen vekâletle kurban organizasyonu hakkında bilgilendirmede bulundu. İl Müftüsü açıklamalarında şunları belirtti: “ Keseceği kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak, bu ibadetin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak için “Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde” vekâlet yoluyla kurban kesim organizasyonu düzenlenmektedir. İbadet şuuru ile büyükbaş ve küçükbaş olarak kestiğimiz kurbanlarınızı ilimizde, ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında, yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gelin, kurban ibadetimizi ifa ederken mahzun ve mağdur gönüllere bayram coşkusu yaşatalım.” Türkiye Diyanet Vakfı bu yıl vekalet yoluyla kurban kesim bedelleri, yurt içi 11,750 lira, yurt dışı ise 4,750 lira olarak belirlenmiştir. Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla verilen kurbanlar bayramın ilk 3 günü içerisinde kesilerek SMS/E-posta yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
Exit mobile version