![Sporcular merzifonu temsil edecek](https://amasyagazetesi.com/wp-content/uploads/2022/03/merz.jpg)
Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarında Merzifon Belediyespor Kulübü’nden 5 kız, 3 erkek öğrenci Merzifon ilçesini temsil etmek üzere Karabük’ te yarışmaya katılacaklardır. 25-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek müsabakada Merzifon Belediyespor Kulübü Antrenörü Yusuf Can Sarıkoca ‘da görev alacaktır. Merzifon Belediyespor Kulübü yarışma süreci boyunca katkılarından dolayı Belediye Başkanı Alp Kargı’ya , Kulüp Başkanı Mustafa Atak’a ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Fatih Gökçe’ye teşekkürlerini sundu.