1’nci Erasmus+ Staff Week etkinliği, Amasya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi. - Amasya GazetesiAmasya Gazetesi

18 Temmuz 2024 - 22:57

1’nci Erasmus+ Staff Week etkinliği, Amasya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi.

1’nci Erasmus+ Staff Week etkinliği, Amasya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi.
Son Güncelleme :

16 Mayıs 2023 - 13:03

374 views
1’nci Erasmus+ Staff Week etkinliği, Amasya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi. 8 farklı ülkeden 21 akademisyenin katılımıyla başarılı bir şekilde tamamlanan etkinlikte, misafirler, 5 gün boyunca her sabah akademik eğitimlerle birlikte çeşitli kültürlerarası paylaşımlarda bulundu.
Etkinlik süresince, katılımcılar Amasya’nın tarihi ve kültürel yerlerini gezdi. Boraboy Gölü’nde yürüyüş yapma ve piknik yapma imkânı buldu. Ayrıca katılımcılara Kapadokya gezisi fırsatı sağlandı.
Misafirler; dolu dolu geçen her günün ardından teşekkürlerini sunarak ayrıldılar. Bu etkinlik ile misafirlere, hem akademik paylaşımların yapıldığı bir platform sunularak bilgi alışverişi teşvik edildi, hem de Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı sunuldu.
Amasya üniversitesi tarafından bölgede bir ilk olarak ön plana çıkan 1’inci Erasmus+ Staff Week kültürlerarası etkileşimi ve uluslararası işbirliğini sağlamak ve devam ettirmek konusunda Amasya Üniversitesini öne çıkarmıştır.

YORUM YAP

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Exit mobile version